Sosyal Medya Stratejik Danışmanlığı

Sosyal medya diğer tüm kitle iletişim mecralarından farklı bir doğaya sahiptir; daha şeffaf, daha interaktif ve daha sıcaktır, dinlemek ve cevap vermektir. Sosyal medya ajansınız sizi ve piyasanızı iyi bir şekilde tanımalı ve imajınızı, iletişim stratejinizi bu yükselen mecranın diline uygun biçimde şekillendirmelidir.

Dijital İtibar Yönetimi

Herkesin markanız hakkında konuşabildiği ve söylenen her şeyin arşivlendiği bir ortamda siz sessiz kalamazsınız. Doğru mecralarda doğru kelimelerle markanızı tanımlamalısınız. Fikir sahibi olmak isteyen kullanıcı sizin tanımlarınızla karşılaşmalı. İşte bunun için sosyal medya ajansınız doğru köşeleri kapmalı.

Sosyal Medya Takibi

Hakkınızda kim, hangi mecrada, ne konuşmuş? Ne kadarı olumlu ne kadarı olumsuz? Lansman döneminde yaptığınız çalışmalar internete nasıl yansıdı? Sosyal medya ajansınız interneti takip etmeli ve konuşulanları size raporlamalıdır. Böylece iletişim stratejilerinizi sınayabilir. Gerekli aksiyonu zamanında alabilirsiniz.

Sosyal Medya Kriz Yönetimi

Sosyal medyanın yaygınlaşması ile birlikte bilginin yayılımı konrol edilebilir olmanın çok ötesinde. Markalar ile ilgili mahremiyet sınırlarını aşan bilgi paylaşımları veya negatif yorumların yarattığı krizler artık günlük hayatın bir parçası. Sosyal medya ajansınız krizleri büyümeden tespit ederek sizi hızla, doğru yönlendirmeli.

Sosyal Medya Şikayet Yönetimi

Artık tüketiciler markanızla ilgili şikayetlerini sadece sizinle değil sosyal platformlar sayesinde herkesle paylaşıyor. Her bir şikayet olası müşterilerinizde olumsuz bir intiba bırakıyor. Sosyal medya ajansınız sizin için bu şikayetleri bulmalı ve müşteri memnuniyet birimlerinizi hızla şikayete yönlendirmelidir.

Uygulama Geliştirme

Sosyal medya etkileşim ister. Sosyal medya ajansınız markanızın iletişim stratejileri ve ihtiyaçları ışığında, takipçileriniz ile üst düzey etkileşim yaratacak kampanya fikirlerini trendlere uygun ve kullanışlı bir biçimde oluşturmalı ve sizi sosyal medyada aktif bir oyuncu olarak konumlamalıdır.

Sosyal Medya Reklamları

Sadece sizi internette arayan tüketici ile iletişim kurmak yeterli değildir; olası
müşterilerinizin de karşısına çıkarak kendinizi anlatmalısınız. Sosyal medya ajansınız doğru hedefleme ve öngörüler ile arama motorlarını sizin için efektif maliyetli bir pazarlama silahına dönüştürebilmeli.

Arama Motoru Reklamları

Ayrıntılı demografik hedefleme, ilgi alanına göre hedefleme, %100 ölçümleme ve raporlama, tüketiciyle uzun vadeli ilişki kurma sosyal medyanın imkanlarından sadece bir kaçı. Sosyal medya ajansınız doğru hedefleme ve yaratıcı çalışma ile en efektif reklamı tasarlamalı ve detaylı biçimde raporlamalı.

Arama Motoru Optimizasyonu

Bilgi edinmek isteyen tüketicinin internette ilk başvuracağı adres arama motorlarıdır. İçeriğiniz ile ilgili yapılan aramalarda üst sıralarda yer almak için sosyal medya ajansınız web sitenizi analiz etmeli, SEO çalışmaları işe potansiyel müşterilerinizin aramalarında üst sıralardaki yerinizi garanti altına almalı.

Tüm bu ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın