Ortalama bir Kısa Mesaj 4 dakikada okunuyor. Türkiye’de kullanıcıların %92’sinin cep telefonu var. Bundan daha hızlı ve direk bir mecra var mı?

  • Hedef Kitlenize Her Yerden Ulaşım
  • Yüksek Dönüşüm Oranlı Reklamcılık
  • Zaman ve Mekan Seçerek İdeal Kampanyalar
  • Kuponlar, Bağlantılar ve Zengin İçerik İle Harekete Geçiren Kurgular

Hedef Kitlenize Her Yerden Ulaşın

Mobil pazarlama çözümlerinin en temel taşı olan SMS Pazarlama sistemi, kullanıcılarınızla oldukları yerden bağımsız olarak iletişim kurmanızı sağlar. Bu sayede kullanıcılarınızı bilgisayar başındaki zamanlarda yakalamanıza gerek kalmaz. Nerede olurlarsa olsunlar, onlara doğru mesajlarla ulaşıp, iletişim kurabilirsiniz.

Yüksek Dönüşüm Oranlı Reklamcılık

Kullanımı artan mobil cihazlarla, mobil pazarlama reklamcılığı yeni çağın parlayan yıldızı olmaya aday. Kullanıcılara kişisel bir şekilde ulaşıma imkan verdiği için yüksek dönüşüm oranları yakalamanızı sağlayan SMS Pazarlama Çözümleri, markanızı yeni bir seviyeye taşıyacak ve etkileyici dönüşüm oranları yakalamanızı sağlayacak.

Zaman ve Mekan Seçenekleri ile İdeal Kampanyalar

Bir reklam kampanyasının başarısı, doğru kişi ile doğru zaman ve mekanda iletişim kurmaktan geçer. ADK Dijital SMS Pazarlama çözümleri, size yer ve zamana bağlı olarak gönderi yapabilme şansı sunar. Bu sayede reklamlarınız doğru kişilere, doğru zamanlarda ulaştırabilirsiniz.

Kuponlar, Bağlantılar ve Zengin İçerik. Harekete Geçiren Doğru Karışım

Hedef kitlenize kuponlar, bağlantılar ve görsel/işitsel zengin içerik gönderimi yaparak kitlenizi tam kalbinden vurabilirsiniz. Kullanıcılara özel indirimler, trafik izleme seçenekleri ve detaylı raporlar ile, istediğiniz kişilere, ideal biçimde ulaşabilirsiniz. Başarılı kampanyalar için doğru kurguları kullanarak, gelecek nesil reklamcılığa adım atabilirsiniz.

Her türlü soru ve iletişim için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın