Mobil Uygulamalar

Özellikle 2011 yılından sonra akıllı telefon ve tablet satışlarının da artmasıyla, mobil aygıtlarla internete bağlanan insan sayısı çok hızlı bir artış gösterdi. Bu oran 2012 yılında %15 oranında arttı. Yapılan araştırmalar bize internete bağlanan insanların gelecek 5 yıl içerisinde en çok mobil kanalları kullanacağının sinyallerini veriyor. Bu yeni ve gelecek vadeden bir sektör demek.

Şirketinizin harika ürün yada hizmetleri olabilir, kullanışlı bir web sitesine de sahip olabilirsiniz. Fakat mobil dünyaya girmekte ne kadar geç kalırsanız, gelişmelerden ve gelecekten olarak o kadar geride olacaksınız demektir.

Burada sadece bir cep telefonu uygulamasından bahsetmiyoruz. Burada alışverişini cep telefonundan yapan insanlardan, bankacılık işlemlerini koltukta uzanırken halleden insanlardan, oyunlarını cep telefonundan oynayan insanlardan, Tv de bir şey izlerken durup “ bu neymiş dur bir bakayım” diye akıllı telefonlarına başvuran insanlardan bahsediyoruz. Artık gördükleri her detayı ve yeniliği herkesten önce sosyal medyada paylaşmak için vakit kaybetmeyen bir toplumdan bahsediyoruz.

Böyle bir ortamda mobil uygulamanın gücünden ve faydalarından yararlanmayı düşünmemek sadece benim daha fazla para kazanmaya ihtiyacım yok demek olur.

Mobil uygulamaların kolaylığı ve gerekliliği, kullanım alanlarının çeşitliliği, kullanıcıya sunduğu avantajları ve tabi eğlenceli yanları şirketlere çağın getirdiği tüm pazarlama faaliyetlerini en verimli şekilde kullanmayı vadediyor.

Mobil Uygulamalar, şirketlerin sadece bugün için değil, gelecek içinde yapılan yatırımlarıdır. Bu yatırım için en doğru adres ADK Dijital olacaktır.

Mobil Uygulama İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın! »