iPhone Uygulama Geliştirme

iphone 5

Apple dış dünyadan tamamen bağımsız bir pazarlama mantığı kullanıyor. Bu sayede hem tekelci bir zihniyet oluşturuyor hem de tüketicilerini bağımlı hale getirmeyi başarıyor. Apple Store şimdilik en çok uygulama indirilen mobil uygulama mağazası olma ayrıcalığını buna borçlu. Tabi son zamanlarda android işletim sistemli akıllı telefonlar Apple’ı yakından takip ediyorlar. 

Eğer Apple ürünleri için ( İphone, İpad ) bir mobil uygulama yazılımı geliştirmek istiyorsanız İos işletim sistemi mantığıyla çalışan bir yazılım yapmak zorundasınız. Şu an sahip olduğumuz teknolojik şartlarda mobil uygulamalar, kullanılan akıllı telefon veya tabletlerin işletim sistemlerinin mantığına göre mobil uygulama yazılımı yapabilmeyi gerektiriyor.

iphone 4s

ADK Dijital, tüm İphone’ lara uygun mobil uygulama yazılımlarıyla, size İphone’nun ayrıcalıklı dünyasında en önden yer bulmak için yanınızda. İos işletim sistemlerinde uzmanlaşmış ekibiyle birlikte, sizi dinleyerek, ihtiyaçlarınızı belirliyor ve en özgün tasarımlarla mobil dünyaya üst sıralardan girmenizi sağlıyor. 

iPhone Yazılım Geliştirme İçin Bize Ulaşın! »