iPad Uygulama Geliştirme

İpad uygulamalarının İphone uygulamalarından en büyük farkı ekran avantajı dersek yanlış olmayacaktır. Akıllı telefonlarda bile ekran büyüklüğüne verdiğimiz önem göz önüne alındığında İpad özellikle bazı uygulamalarda ekran avantajını tam anlamıyla kullanmaktadır.

Tabletler içerisinde en yaygın kullanılan marka olan İpad, özellikle taşınabilirliği ile iş dünyasında da çokça rağbet gören bir marka olmuştur. Toplantılarda sunum dosyalarının ve klasörlerin yerine almış ve müşteri sunumları için yeterli ihtiyacı da karşılamaktadır.

Hele ki iş hayatında İpad kullanan şirketlerin kendilerine ait İpad Uygulamaları bulunuyorsa tüm tablet kullanıcılarına ulaşma şansları katbekat artmaktadır.

Şirketinizin teknolojiyi yakından takip etmesi sadece İpad kullanıcı olması demek değildir. Doğru ve zengin içeriklerle hazırlanmış bir İpad uygulaması bir şirketin prestiji için en akıllı internet çözümlerinden birini de oluşturmaktadır. Kullanacağınız İpad uygulaması hem Şirketin yapısını yansıtmalı hem de şirketin ürün gamına özel olarak hazırlanmış bir uygulama olmalıdır. Bu doğru adımlarla hazırlanan uygulamalar İpad’in ekran avantajlarıyla da birleşerek müşterilerinizin beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır.

ADK Dijital; İş dünyasında İpad’i aktif olarak kullanan bir şirket. İş dünyasındaki İpad çılgınlığının farkında olarak, bir mobil uygulaması hazırlarken, İpad’in ekran boyutlarının avantajlarını da kullanarak, şirketinizi en iyi şekilde yansıtacak çözümler üretmek için size yardımcı olmaya hazır.

İpad’in büyük ve eğlenceli dünyasında doğru projelerini size sunmak için dinamik ekibiyle beraber sizi burada bekliyor.
İpad’in mobil uygulama dünyasında kendinize yer açın.

iPad Uygulama Geliştirme İçin Bize Ulaşın! »