Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir.

Android son dönemde akıllı telefon ve mobil uygulama kullanıcılarının nerdeyse yarısının tercih ettiği bir işletim sistemi olmuştur. Birçok dünya markası cep telefonu üreticisinin de telefon ve ürünlerinde bu işletim sistemini tercih etmesiyle, Mobil Uygulama Pazarında nerdeyse yarı yarıya bir paya erişmiş olması, onun ne kadar geniş bir kullanıcı sayısına sahip olduğunun en büyük göstergesidir.

Android mobil uygulama marketi Play Store bugüne kadar 25 milyardan fazla indirme sayısıyla mobil uygulama sistemleri arasında kendine ciddi bir yer edinmiştir.

Artık Android işletim sistemiyle uyumlu mobil uygulamalar sayesinde akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına en etkili ve en kısa sürede ulaşmak kaçınılmazdır.

Mobil uygulamaları alanında boy göstermek isteyen şirketler mutlaka Adroid tabanlı mobil uygulamalar yaptırıp, bir çok değişik markanın kullanıcısına aynı anda ulaşma şansını yakalayacaklardır.

ADK Dijital, tüm işletim sistemlerinde olduğu gibi Adroid Yazılım Geliştirme alanında da yanınızda. Farklı ve özgün tasarımlarıyla mobil uygulama dünyasında sağlam ve farkedilir bir şekilde var olmanız için gereken her şeyi size sunmaktadır.

Android Uygulama Geliştirme

Android Yazılım Geliştirme İçin Bize Ulaşın! »